Trenerzy i buty do biegania Nike & Adidas | Free Run, Air Max, Zoom
Währungen:
Zaloguj Się
 

Dostawa i oplaty

7 - dniowy Zwrot:

Przy zamawianiu w stanie uszkodzonym dostarczona, czy nie, można uzyskać leki stosowane w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą, masz takie same warunki i refundacji. Nasz kurier partner podany adres, aby zebrać i wrócić do nas.kosztować powrotem Nasz partner zlecone przez kuriera na adres podany przez klienta do kolekcji. Klienci płacą za zwrotem produktu, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki.

Jak zacząć spłacać?

1, w kontakcie z produktem w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

2, przed otrzymaniem potwierdzenia, klienci powinni zwrócić produkt.

3, wszystkie produkty w stanie oryginalnym, niezmienionym i zwrócić niewykorzystane.

Przesuń papieru faktura / gwarancja w procesie restytucji pakietu. Jeżeli żaden z powyższych przypadków, zwrot nie będzie przetwarzany

Należy pamiętać, że każdy wniosek w ciągu 7 dni od daty nie przyjmujemy dostawę zamówienia.

Możemy przetwarzać zwrot po otrzymaniu produktu. Produkt nie powinien być stosowany, jeśli oryginalne opakowanie z etykietkami i oryginalnej fakturze lub refundacji nie jest możliwe.

Po zakończeniu procesu refundacja została rozpoczęta, kwota ta zostanie zwrócona bezpośrednio na konto, transakcja lub czekiem (kwota czeku refundacji, tylko z wykorzystaniem posiadaczy kart debetowych / kredytowych wprowadziła takie same typu przypadkach nie umowa nie została wykorzystana).

jeśli klient nie jest kwota anulowanych czeków, a następnie wrócić zostaną wysłane za pośrednictwem kuriera w momencie składania wniosku / dostarczenie adresu klienta. Może to potrwać do 30 dni roboczych.

wymiana

Żałujemy wymianę produktów, niemożliwe jest aliciadirago.com. Jednak klienci mogą wybrać, aby dodać produkt jak powiedział powrotem.

Powrót
Copyright © 2020 www.replayradiorock.net. All Rights Reserved.    Adidas   Gazelle   Lunar